Čo je holodom?

Čo je v cene holodomu?
Vybavenie všetkých potrebných dokladov k výstavbe (stavebné povolenie – bezplatne). Všetky odborné práce, ktoré vyžadujú fortieľ majstrov a remeselníkov urobíme za vás. Postavíme základovú dosku, vymurujeme obvodové, nosné a priečkové murivo (Ytong, Tehla). Zhotovíme krov a strešnú krytinu (bramac, KM beta), bleskozvod, osadíme šesťkomorové plastové okná a dvere Rehau trojsklo farba/biela, (nemecký profil). Zateplenie podláh, stropu a obvodových stien domu Isover. Urobíme elektroinštaláciu legrand (vypínače, zásuvky, ističe), vykurovanie podlahovým kúrením (Henco), rozvody teplej úžitkovej vody a kanalizácie. Zhotovíme omietky, sádrokartónové stropy, potery, maľovky, pripravíme podlahy na položenie dlažby a kúpeľné steny na obklady. Všetky revízie a certifikáty (elektrika, voda, odpad, plyn, tlakové skúšky) Dom vám odovzdáme dokončený tzv. holodom. V holodome taktiež zhotovíme vonkajšiu fasádu – farebnosť podľa výberu investora.

Jednoducho povedané: holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom. A tu sa ponúka ďalšia výhoda holodomu, ušetríte za práce, ktoré zvládnete svojpomocne s vašimi majstrami. Výber podláh, obkladov, dverí a linky si určíte podľa vlastnej predstavy.  Len si dámy predstavte veľkú kuchyňu s barovým pultom, či ostrovčekom, vybavenú spotrebičmi podľa vlastného vkusu. Veľkú jedáleň, z ktorej vidíte až do obývačky alebo na terasu či do záhrady. Skvelá predstava, však? Pre pánov vlastnú pracovňu alebo dielňu, prípadne záhradný domček. Aj deti si prídu na svoje: samostatná veľká izba, šantenie v záhrade, pri bazéne a štvornohý miláčik vo vlastnom príbytku tak, ako to má byť!

 


 

Čo je potrebné dorobiť?
Vy si zhotovíte:

  • laminátové podlahy
  • interiérové dvere
  • obklady
  • dlažby
  • kuchynskú linku
  • osadenie vane, WC

Keby ste sa rozhodli pre dom na kľúč

Čo je v cene domu na kľúč?
Všetko čo obsahuje holodom  plus- pokládka laminátových, vinylových podláh, interiérové dvere, obklady a dlažby v kúpeľne, kuchyne,  osadenie vane, osadenie WC, montáž batérií, montáž sprchového kútu, montáž (bodových aj lustrových svietidiel, led nasvietenia) interiér – exteriér, kondenzačný kotol, všetko podľa vlastného výberu klienta.

V dome bude oproti holodomu navyše:

  • kompletné dokončené  podlahy
  • dokončené obklady a dlažby podľa vášho výberu
  • zariaďovacie predmety (WC, vaňa, umývadlo, batérie) podľa vášho výberu
  • kvalitné interiérové dvere so zárubňami (desiatky dekorov na výber)


Zaujali sme Vás? 

Dajte nám to vedieť!